Zalewski bije się w pierś. “Powinniśmy dać z siebie więcej”

Nicola Zalewski
Nicola Zalewski Pressfocus

Roma zakończyła ligowe granie w 2022 roku. Rzymianie są poza czołową szóstką w tabeli. Tę cześć sezonu podsumował Nicola Zalewski.

  • Nicola Zalewski podsumował dotychczasowe występy Romy w sezonie 2022/2023
  • Rzymianie mają sobie trochę do zarzucenia
  • Polak wie, że zespół mógł i powinien spisać się lepiej

Zalewski świadomy konieczności poprawy gry

Roma rozegrała na razie 15 meczów w Serie A. Rzymianie są na siódmej pozycji w tabeli. Dotychczas wywalczyli 27 punktów. Dorobek ten powinien być lepszy, ale zespół Jose Mourinho w ostatnich pięciu meczach wygrali tylko raz. Mimo tego do będącego wiceliderem Milanu, traci tylko sześć oczek. O podsumowanie tej części kampanii 2022/2023, pokusił się Nicola Zalewski.

Zakończyliśmy pierwszą część sezonu. Wszyscy wiemy że powinniśmy dać z siebie więcej, i chcemy to właśnie zrobić. Dla Rzymu, dla Romy, i dla Romanistów, którzy nigdy nas nie opuścili – zwłaszcza w najgorszych momentach. Widzimy się w styczniu, Forza Roma sempre – przekazał piłkarz Romy za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Zalewski wystąpił na razie w szesnastu spotkaniach. W tym czasie na boisku spędził prawie 1000 minut. Polak miał kilka świetnych meczów, ale nierzadko widać po nim było, że nie jest w pełni formy. 20-latek nie zdołał strzelić gola oraz nie zaliczył asysty. Teraz Zalewski przygotowuje się do mundialu z reprezentacją Polski. Do rywalizacji w Serie A wróci 4 stycznia. Wówczas Roma zmierzy się z Bologną.

Czytaj także: Agent piłkarza odpowiada Mourinho. “Tak się nie traktuje zawodnika”

Komentarze

Comments 2 comments