Zakaria gotowy na Inter

Denis Zakaria
Denis Zakaria PressFocus

Świetne wiadomości dla Juventusu przed niedzielnym starciem z Interem Mediolan. Denis Zakaria wrócił do zdrowia i będzie gotowy na następne spotkanie Serie A. To ogromne wzmocnienie zespołu Massimiliano Allegriego.

  • Denis Zakaria wrócił do treningów i zagra z Interem Mediolan
  • Alex Sandro wciąż trenuje indywidualne i jego występ stoi pod znakiem zapytania
  • Media zastanawiają się na formą Paulo Dybali, który żegna się z Juventusem

Duże wzmocnienie Juventusu

Zakaria całkowicie wyleczył uraz, którego nabawił się 21 lutego i wrócił już do treningów z zespołem. Jego przerwa w grze miała być znacznie dłuższa, jednak Szwajcar szybciej uporał się z kontuzją mięśniową i wszystko wskazuje na to, że znajdzie się w składzie Starej Damy na mecz z Interem.

Alex Sandro nadal trenuje indywidualnie. Przed nim jeszcze kilka sesji treningowych, jednak obecnie jego powrót do gry już w niedzielnym meczu wydaje się mało prawdopodobny, choć nie niemożliwy. Jego obecność byłaby sporym ułatwieniem dla Allegriego, bowiem przeciwko Interowi na pewno nie zagra Luka Pellegrini, który pauzuje za kartki. Obecnie bianconeri mają spory problem na lewej stronie defensywy.

We wtorek rano Juventus rozegrał towarzyski mecz z zespołem Pro Sesto. Spotkanie odbyło się na boisku treningowym w Continassie. Jedynego gola w tym spotkaniu zdobył dla Starej Damy Daniele Rugani.

Juventus musi sobie radzić do końca sezonu bez trójki kontuzjowanych piłkarzy. Federico Chiesa, Kaio Jorge i Weston McKennie z powodu urazów nie wystąpią już w trwającej kampanii. Zastanawiać się też można nad formą Paulo Dybali, któremu po ogłoszeniu oficjalnej informacji o nieprzedłużeniu kontraktu ze Starą Damą, może zabraknąć motywacji.

Zobacz również: Siedmiu nietykalnych w ekipie Mourinho

Komentarze