Zagraniczne kluby zainteresowane Cutrone?

Patrick Cutrone
Patrick Cutrone fot. Grzegorz Wajda

Patrick Cutrone to jeden z największych talentów występujących w Serie A. Piłkarz Milanu ma zaledwie 21-lat, ale już teraz jest uważany za gracza, który może osiągnąć w przyszłości bardzo duży sukces. Ostatnio jego agent powiedział, że jego klientem interesują się kluby z innych lig.

Czytaj dalej…

O tym, że Patrick Cutrone dostaje oferty z innych lig mówiono w mediach już od pewnego czasu. Teraz te informacje potwierdził jego agent, Donato Orgnoni, który jednak podkreślił, że jego klient jest bardzo szczęśliwy w Mediolanie.

– Tak, to prawda Patrick miał bardzo dobre oferty z Niemiec i Hiszpanii i jest z tego powodu szczęśliwi. To dla niego zaszczyt, że interesują się nim kluby z takich lig – powiedział.

– Chciałbym jednak podkreślić, że Patrick dobrze radzi sobie w Mediolanie i nie myśli o tym, żeby zmieniać otoczenie. Wręcz przeciwnie, Cutrone jest bardzo szczęśliwy, że może trenować u boku takiego mistrza jak choćby Higuain. To dla młodego zawodnika wiele znaczy – dodał.

– To nie jest tak, że przyjście Pipity ograniczyło możliwości Cutrone. Wręcz przeciwnie, Patrick chce nauczyć się od niego jak najwięcej. Zresztą jestem przekonany, że w 2019 roku będzie,y widzieć Patricka na boisku bardzo często – zakończył agent.

Dodajmy, że Patrick Cutrone rozegrał w tym sezonie 22 spotkania, w których zdobył siedem bramek i zanotował jedną asystę. Łącznie w Serie A i Lidze Europy młody Włoch spędził na boisku 1163 minuty.

Komentarze