Z Florencji do Mediolanu? Maleją szanse na transfer

Nikola Milenkovic
Nikola Milenkovic Pressfocus

Nikola Milenkovic to piłkarz, któremu przygląda się Inter. Możliwe, że skończy się tylko na obserwacji z powodu sumy, której oczekuje Fiorentina.

  • Roczny kontrakt z Fiorentiną ma Nikola Milenkovic
  • Sytuację tę chciał wykorzystać Inter
  • Mediolańczycy zmienili jednak plany i Serba raczej nie zobaczymy w drużynie Simone Inzaghiego

Inter ma wybrać inną drogę

Nikola Milenkovic od roku łączony jest z opuszczeniem Fiorentiny. Włoskie media informowały, że piłkarz chce spróbować swoich sił poza Serie A. W kontekście pozyskania obrońcy, który w październiku skończy 25 lat, wymieniany był najczęściej West Ham.

Tego lata Serba łączy się głównie z czołówką Serie A. Pozyskaniem Milenkovicia zainteresował się Juventus. Turyn opuścił Giorgio Chiellini i Matthijs de Ligt, a transfer samego Bremera może nie wystarczyć. Dla Bianconerich byłaby to interesująca opcja, zwłaszcza z uwagi na dobre relacje z Fiorentiną. Kwota potencjalnego transferu miałaby wynieść 15 milionów euro.

Cena za Milenkovicia została podniesiona o pięć milionów euro, gdy graczem zainteresował się Inter. W Mediolanie rozpatrywali Serba jako potencjalnego następcę Milana Skriniara po fiasku negocjacji z Bremerem. Obrońca Fiorentiny oddalił się jednak od Interu, ponieważ ucichł temat sprzedaży Skriniara do PSG. Ponadto wicemistrz Włoch uznał, że Milenkovic jest dla nich za drogi do roli uzupełnienia składu. Inter woli poczekać do końca okna transferowego, aby upolować rynkową okazję.

Czytaj także: Spaletti wyrzucił czołowego piłkarza z treningu [WIDEO]

Komentarze

Na temat “Z Florencji do Mediolanu? Maleją szanse na transfer