Xhaka szuka domu w Mediolanie

Granit Xhaka
Granit Xhaka fot. Abaca/ Hepta/ SPORTPICTURES

Coraz bardziej prawdopodobne wydaje się, że Granit Xhaka w styczniu zmieni barwy klubowe. Szwajcar najpewniej trafi do AC Milanu, co może sugerować fakt, że broniący aktualnie barw Arsenalu FC zawodnik szuka aktualnie domu w Mediolanie.

Czytaj dalej…

Xhaka podobno specjalnie udał się do miasta mody, aby na własne oczy zobaczyć runek nieruchomości w Mediolanie. Dodajmy, że piłkarz nie zagrał w ostatnim spotkaniu The Gunners przeciwko Crstal Palace, które zakończyło się wynikiem 2:2. Było to następstwem kary za złe nastawienie piłkarza w kierunku kibiców Arsenalu.

Warto też odnotować, że Unai Emery podjął decyzję, aby pozbawić Xhakę opaski kapitana drużyny. Szkoleniowiec londyńczyków podobno jest już pogodzony z faktem, że zawodnik zimą zmieni klub. Zwolennikiem pozyskania piłkarza do Milanu może być dyrektor zarządzający włoskiego klubu Ivan Gazidis, który ściągnął Xhakę do Arsenalu w 2016 roku.

Rossoneri plasują się aktualnie na 14. miejscu w ligowej klasyfikacji. Po przerwie na mecze reprezentacyjne Milan zmierzy się z SSC Napoli.

Komentarze