Wraca jak bumerang temat wymiany Dybala-Icardi

Paulo Dybala
Paulo Dybala fot. Grzegorz Wajda

Juventus FC według najnowszych doniesień włoskich mediów kontaktował się z Paris Saint-Germain. Celem tego miało być omówienie tematu potencjalnej transakcji dotyczącej wymiany piłkarzy, która miałaby dotyczyć Mauro Icardiego i Paulo Dybali.

Wymiana z udziałem dwóch Argentyńczyków

Juventus FC według doniesień La Stampy ma przeprowadzić niebawem spotkanie z Wandą Nara, która reprezentuje interesy byłego napastnika Interu Mediolan. Działacze Starej Damy mieli też kontaktować się z mistrzami Francji w sprawie wymiany Icardiego za La Joyę.

Paulo Dybala, ma umowę ważną z Juve do końca czerwca 2022 roku. W związku z tym sternicy Bianconerich muszę wkrótce przedłużyć kontrakt Argentyńczyka lub po prostu go sprzedać, aby uniknąć sytuacji, w której 27-latek rozstałby się z klubem na zasadzie wolnego transferu w przyszłym roku.

La Gazzetta dello Sport przekonuje natomiast na swoich łamach, że gol strzelony przez Dybalę w boju przeciwko Napoli nie poprawił jego sytuacji. W materiale na łamach popularnej włoskiej gazety można przeczytać, że działacze Starej Damy rozważają różne opcje.

Wszystko zależy od miejsca w Serie A na koniec sezonu

W kontekście przyszłości Dybali warto nadmienić, że od miesięcy nie było między Argentyńczykiem a działaczami Juve rozmów w sprawie nowej umowy. W maju ma natomiast dojść do spotkania między obiema stronami.

Tuttosport twierdzi z kolei, że kluczowe w kontekście ewentualnej nowej umowy Dybali ma być to, czy Juventus wywalczy sobie miejsce w Lidze Mistrzów. Aktualnie Stara Dama plasuje się na trzeciej pozycji w tabeli Serie A, legitymując się dorobkiem 59 punktów.

Juventus Turyn
Genoa
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 11. kwietnia 2021 14:59.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Komentarze