Włoskie media zgodne. Inzaghi może odetchnąć

Milan Skriniar
Milan Skriniar Pressfocus

Simone Inzaghi obawiał się, że Inter zgodzi się, aby z klubu odszedł Milan Skriniar. Prezydent mediolańczyków zdecydował o przyszłości Słowaka.

  • Milan Skriniar ma tylko rok kontraktu z Interem
  • Mediolańczycy postanowili jednak nie sprzedawać Słowaka
  • Obrońca nie trafi zatem do PSG

Inter zmienił plan

Milan Skriniar miał być piłkarzem, który tego lata zapewni Interowi potężny zastrzyk gotówki. Scenariusz ten był zupełnie realny, ponieważ po Słowaka zgłaszało się PSG. W tle pojawiały się tez informacje o chętnych zespołach z Premier League. Mediolańczycy mieli plan zakładający sprzedaż Skriniara i zastąpienie go Bremerem. Zdawało się, że ma on duże szanse na powodzenie.

Po kilku tygodniach spekulacji wiadomo już, że nic nie poszło po myśli Interu. PSG dogadało się ze Skriniarem, który czekał aż mediolańczycy zaakceptują propozycję mistrza Francji. Tych nie brakowało, a mimo to wicemistrz Włoch wciąż był nieusatysfakcjonowany. Ponadto pojawiły się komplikacje z pozyskaniem Bremera, którego finalnie kupił Juventus.

Do końca okna transferowego pozostało kilkanaście dni. Inter uznał, że nie będzie czekał w nieskończoność, aż PSG zapłaci tyle, ile chcą w Mediolanie. Prezydent wicemistrza Włoch Steven Zhang, przekazał zarządowi, że Skriniar nie jest już dostępny na rynku transferowym. W tej sprawie włoskie media (Sky Sport, La Gazzetta dello Sport) i tamtejsi dziennikarze (Fabrizio Romano, Gianluca Di Marzio) są w pełni zgodni. Interowi pozostaje teraz przekonać Skriniara do przedłużenia wygasającego 30 czerwca przyszłego roku kontraktu.

Czytaj także: Co czeka Polaków w tym sezonie we Włoszech?

Komentarze

Comments 18 comments

No tak, tak, wmawiaj sobie. Perisic najlepszy gracz zeszłego sezonu w Interze. W szczycie to może Dollar był, a jak skończył każdy widzi. Hakan tez zamienił Mistrza na Vicemistrza, a Kessie zwyczajnie okazał się kłamca. Co ma wspólnego moralność zawodników z klubem ? Jak widać taki odpad ludzki jak Hakan idealnie wpisuje się w retorykę kibiców Interu xd

Robak znowu kompromitacja.
Porównuję graczy w młodym wieku i o bardzo dużej wartości do 33-34 letnich zawodników 😀
Z Ranocchia sami nie chcieliśmy podpisywać kontraktu, a Ivan chciał długi kontrakt, a patrząc na jego wiek to było bezsensu. Bo w Interze miał szczerze mówiąc 1 bardzo dobry sezon.
Kessie? Dolar? Hakan? Romagnoli?
Milanowi przeszło obok nosa 150mln.

Skriniar? No już świętowaliście że go Inter sprzeda. Ba! Że się wyprzeda, a tu taki smuteczek.

No jak widać robak charakteryzuje się gównie brakami. Czyli:
BRAK kultury
BRAK wiedzy
BRAK argumentów

Niestety po jego komentarzu można tylko wysunąć jeden wniosek.
Zabolało go jak cholera. Bardzo mi nie przykro 🙂

Ty się charakteryzujesz przede wszystkimi brakiem mozgu Ty kupo łajna. Powiedziałem Ci, dla takich kurew nie ma kultury osobistej i argumentów. Nie będę z Tobą dyskutował, tylko zawsze będę z Tobą jechał śmieciu jebany.

Czytam zarzenowany i stwierdzam, że Berlusconi zrobił bunga, bunga wszystkim kibicom Milanówka. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Oho, kolejny cwel. Zostałeś zmiażdżony już kilkukrotnie dziwko wiec możesz mi skoczyć. Rozkurwie Cię za każdym razem mentalna pizdo. Siedzę Ci w głowie i ni możesz znieść, ze tyle czasu po szkole minęło, a na Ciebie nadal sikają.