Włoska batalia o półfinał Ligi Mistrzów. Przewidywane składy na mecz na San Siro

Milan - Napoli
Milan - Napoli fot. PressFocus

W ćwierćfinale Ligi Mistrzów zobaczymy starcie dwóch włoskich ekip. Na San Siro zagrają ze sobą w środę aktualny mistrz kraju oraz obecny lider Serie A. Napoli do hitowej rywalizacji przystąpi bez kontuzjowanego Victora Osimhena. Kto może go zastąpić?

  • Milan gra z Napoli o awans do półfinału Ligi Mistrzów
  • W środę na San Siro nie zobaczymy Zlatana Ibrahimovicia i Victora Osimhena
  • Przedstawiamy przewidywane składy na włoskie starcie

Osłabione Napoli wywiezie korzystny wynik?

W półfinale Ligi Mistrzów znajdzie się miejsce dla przynajmniej jednej włoskiej drużyny. Zagra tam zwycięzca dwumeczu MilanNapoli. Pierwszą odsłonę tej rywalizacji będziemy mieć okazję zobaczyć już w środę na San Siro.

Neapolitańczycy są wielkim faworytem, choć niedawna wygrana Rossonerich w bezpośrednim starciu dała nadzieję ich kibicom. Zwłaszcza, że w pierwszym meczu w szeregach ekipy Luciano Spallettiego zabraknie najlepszego strzelca, czyli Victora Osimhena. W wyjściowej jedenastce powinien zastąpić go Giacomo Raspadori.

Braków kadrowych nie uniknęli również gospodarze zbliżającej się rywalizacji. Na San Siro nie zobaczymy Pierre Kalulu i Zlatana Ibrahimovicia.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 21.

Przewidywane składy na mecz Milan – Napoli

Milan: Maignan, Calabria, Kjaer, Tomori, Hernandez, Tonali, Krunic, Bennacer, Diaz, Leao, Giroud

Napoli: Meret, Di Lorenzo, Rrahmani, Min-Jae, Rui, Anguissa, Lobotka, Zieliński, Lozano, Raspadori, Kwaracchelia

Komentarze

Na temat “Włoska batalia o półfinał Ligi Mistrzów. Przewidywane składy na mecz na San Siro

Nie zobaczymy Zlatana Ibrahimovicia, ponieważ nie jest zgłoszony do LM. Ponadto Zlatan to już emeryt, który nie grał blisko rok w piłkę. Jego absencję rozpatrywałby raczej jako wzmocnienie Milanu.