Chelsea wypożyczyła Ampadu pod pewnym warunkiem

Ethan Ampadu
Ethan Ampadu Pressfocus

W ostatnich dniach okienka transferowego Ethan Ampadu został wypożyczony z Chelsea do Spezii. Trener włoskiej drużyny zdradził, że włodarze The Blues postawili jeden warunek. Walijczyk ma grać jako środkowy obrońca.

  • 1 września Ethan Ampadu został wypożyczony z Chelsea do Spezii
  • Włodarze The Blues postawili trenerowi Gottiemu warunek – 21-latek ma grać na środku obrony
  • Szkoleniowiec Spezii weźmie tę prośbę pod uwagę

Luca Gotti zdradził szczegóły negocjacji z Chelsea

Ethan Ampadu jest postrzegany przez sztab szkoleniowy Chelsea Londyn jako perspektywiczny zawodnik, który potrzebuje ogrywać się, by móc w przyszłości stanowić o sile defensywy The Blues. Z tego względu klub postanowił wypożyczyć Walijczyka w ostatni dzień letniego okienka transferowego do Spezii

Trener włoskiej drużyny – Luca Gotti ujawnił, że włodarze Chelsea postawili przed wypożyczeniem Ampadu jeden warunek. Zaznaczyli że 21-latek ma być wystawiany do gry jako środkowy obrońca. 

– Chelsea poprosiła mnie, żebym wystawiał Ethana Ampadu do gry na środku obrony. Ich prośba wynika z faktu, że liczą na to, że wróci on po sezonie i będzie podstawowym środkowym obrońcą. Na pewno porozmawiamy jeszcze na ten temat – stwierdził Włoch.

Na debiut w nowym zespole Walijczyk będzie musiał jeszcze poczekać. Nie znalazł się on w kadrze Spezii na niedzielny mecz z Bolonią, który zaplanowano na godzinę 15:00.

Komentarze