Milan wciąż nie osiągnął porozumienia z napastnikiem

Rafael Leao
Rafael Leao Pressfocus

Rafael Leao jest jednym z najbardziej utalentowanych i najcenniejszych zawodników AC Milanu. Portugalczykiem interesuje się wiele topowych drużyn, dlatego klub stara się jak najszybciej dojść z nim do porozumienia w kwestii przedłużenia kontraktu. Najnowsze informacje na ten temat przekazał Fabrizio Romano.

  • Od dłuższego czasu Milan stara się przedłużyć umowę z Rafaelem Leao
  • Klub czeka na odpowiedź napastnika, który kuszony jest przez europejskich gigantów
  • Umowa Portugalczyka wygasa w czerwcu 2024 roku, jednak mistrz Włoch chciałby się z nim związać na dłużej

Włodarze Milanu pewni siebie w kwestii umowy Leao

Od dłuższego czasu Milan stara się osiągnąć porozumienie z Rafaelem Leao. Portugalczyk wyceniany już na 70 milionów euro ma oferty z wielu topowych klubów, które zabiegają od ponad roku o jego transfer. Najsilniejsze jest zainteresowanie ze strony Chelsea. The Blues mocno starali się o sprowadzenie go latem, jednak operacja nie doszła do skutku.

Kontrakt 23-latka obowiązuje do czerwca 2024 roku, jednak Rossoneri chcą jak najszybciej zabezpieczyć jego przyszłość. Wieloletni kontrakt pozwoliłby im przede wszystkim zarobić na nim jeszcze większe pieniądze, aniżeli jego wartość rynkowa. Najnowsze informacje na temat prac nad kontraktem zawodnika przekazał Fabrizio Romano.

Zdaniem dziennikarza zarząd mistrza Włoch w najbliższych dniach spotka się z ojcem piłkarza, by przedyskutować jego przyszłość. Włodarze klubu są przekonani, że uda im się osiągnąć porozumienie ze skrzydłowym

– Jesteśmy pewni, że Rafael Leao podpisze nową umowę – stwierdził dyrektor sportowy Milanu, Frederic Massara. 

W obecnym sezonie Rafael Leao rozegrał 13 meczów. Zanotował w nich cztery bramki i osiem asyst. Jest zarówno najlepszym strzelcem, jak i asystentem Milanu.

Komentarze

Comments 4 comments