Włoch selekcjonerem reprezentacji Polski? Kursy bukmacherskie

Gianni De Biasi
Gianni De Biasi fot. PressFocus

Jak grom z jasnego nieba w poniedziałek podjęta została decyzja o zwolnieniu selekcjonera Jerzego Brzęczka. W związku z tym błyskawicznie ruszyła lawina spekulacji na temat tego, kto poprowadzi reprezentację Polski na Euro. Bukmacherzy już przedstawili szanse poszczególnych trenerów z Włoch. Przedstawimy informacje w tej sprawie poniżej.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Jerzy Brzęczek prowadził reprezentację Polski od lipca 2018 roku do stycznia 2021 roku. W roli opiekuna polskiej ekipy zaliczył 24 spotkania, w których wygrał 12 razy. Pięć spotkań zremisował i siedem przegrał. Ostatecznie nie będzie mu dane poprowadzić drużyny narodowej na najważniejszej imprezie reprezentacyjnej roku. W gronie kandydatów na następcę najwięcej jest Włochów. W związku z tym zdecydowaliśmy się przyjrzeć tematowi nieco bliżej.

Analitycy bukmacherscy wskazują, że największe szanse na zostanie nowym selekcjonerem reprezentacji Polski ma Gianni De Biasi. Tuż za nim znajdują się natomiast Luciano Spalletti, czy Marco Giampaolo. Tymczasem z bardziej kosmicznych nazwisk wymienić należy Massimiliano Allegriego, Roberto Donadoniego, czy Maurizio Sarriego.

Kto poprowadzi Biało-czerwonych na Euro?

Reprezentacja Polski swoje pierwsze spotkania w 2021 roku rozegra w marcu. Pierwszym przeciwnikiem będą Węgry. Tymczasem kilka dni później na drodze Biało-czerwonych staną zespoły Andory i Anglii. Tymczasem na 66 dni przed pierwszym starciem kadra przeszła trzęsienie ziemi. Nie ma aktualnie nie tylko pierwszego selekcjonera, ale całego sztabu szkoleniowego.

W powszechnej opinii prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej podjął decyzję va banque, odsuwając Jerzego Brzęczka od prowadzenia pierwszej reprezentacji Polski. Niewykluczone, że wyjdzie na tym dobrze. Listopadowe potyczki pokazały, że reprezentacja Polski pod wodzą Jerzego Brzęczka nie może dać gwarancji sukcesu na mistrzostwach Europy.

Według STS zakłady bukmacherskie faworytem do objęcia sterów nad reprezentacją Polski jest Gianni De Bias. Kurs na taki typ wynosi 5,00. Niespodziewanie niski kurs jest też na to, że Luciano Spalletti może objąć stery nad Biało-czerwonymi. Szanse na to, że były trener Interu Mediolan może dowodzić reprezentacją Polski, zostały oszacowane na 7,50. Kosmiczna jest natomiast kandydatura na Massimiliano Allegriego. Bukmacherzy dają jednak duże szanse na to, że były trener Juventusu FC zostanie następcą Jerzego Brzęczka, bo kurs na to wynosi 10,00.

STS
5,00
Gianni De Biasi selekcjonerem reprezentacji Polski
STS
7,50
Luciano Spalletti selekcjonerem reprezentacji Polski

Pozostałe kursy na to, kto zostanie selekcjonerem reprezentacji Polski:

Marco Giampaolo – 7,50
Massimiliano Allegri – 10.00
Roberto Donadoni – 15.00
Maurizio Sarri – 20.00
Vincenzo Montella – 25.00

Transmisje z Serie A i zakład bez ryzyka do 100zł!
  • Regulamin
+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze

Na temat “Włoch selekcjonerem reprezentacji Polski? Kursy bukmacherskie