Właściciel klubu reaguje. “Nie musimy nikogo sprzedawać”

SSC Napoli - AS Roma
SSC Napoli - AS Roma PressFocus

Aurelio De Laurentiis jest doskonale znany jako niezwykle twardy negocjator. Właściciel Napoli wprost uwielbia reagować na wszelkie pogłoski dotyczące zainteresowania zawodnikami z jego klubu. Odpowiedź na doniesienia transferowe niemal zawsze jest taka sama – nie musimy sprzedawać. Nie inaczej jest w sytuacji Victora Osimhena.

  • Victor Osimhen w lecie może trafić do Manchesteru United
  • Jednak klub z Old Trafford będzie musiał negocjować z Aurelio De Laurentiisem
  • Właściciel Napoli niechętnie pozbywa się swoich graczy

Osimhen nie jest na sprzedaż?

Za pośrednictwem Nicolo Schiry poznaliśmy, mogłoby się wydawać niezmienne, stanowisko Aurelio De Laurentiisa w kwestii transferów z klubu ze Stadio Diego Armando Maradona. Włoski producent filmowy i właściciel Napoli odniósł się do wieści dotyczących potencjalnego zainteresowania Victorem Osimhenem ze strony Manchesteru United. Czerwone Diabły w lecie mają złożyć stosowną ofertę za Nigeryjczyka i przekonać go do przeprowadzki na Old Trafford.

Jednak o ile negocjacje z napastnikiem zapewne nie będą wymagały nadzwyczajnych działań, a wyłącznie stosownej tygodniówki, o tyle rozmowy z Aurelio De Laurentiisem na pewno nie zakończą się po wymianie kilku wiadomości albo nawet kilku wizytach w Neapolu. Włoski biznesmen w wywiadzie dla Bilda zdradził swoje stanowisko dotyczące potencjalnego ruchu z udziałem największej gwiazdy Partenopeich.

– On nie jest na sprzedaż! Nasi zawodnicy wzbudzają ogromne zainteresowanie, ale nie muszę nikogo sprzedawać. Nie mamy żadnych długów – twierdzi De Laurentiis. Jeżeli Manchester United będzie chciał włączyć się do rywalizacji o podpis Victora Osimhena, czekają go wymagające pertraktacje z jednym z najtwardszych negocjatorów w całej Europie.

Komentarze