Właściciel Brescii: Sprowadzenie Balotellego było błędem

Mario Balotelli
Mario Balotelli fot. Getty Images

Właściciel Brescii Calcio Massimo Cellino przyznał, że żałuje sprowadzenia do zespołu Mario Balotellego. 29-latek co prawda zdobył pięć bramek w 19 ligowych spotkaniach po powrocie, ale nieustannie sprawia problemy klubowi.

Czytaj dalej…

– Nie pojawia się na treningach, nie wygląda na bardzo zaangażowanego w przyszłość klubu. To jest problem – powiedział Cellino w rozmowie z BBC. – Balotelli najwyraźniej nie chce już dłuższej zostać we Włoszech, jego zachowanie na to nie wskazuje.

Kontrakt tylko w Serie A

Balotelli podpisał z Brescią umowę do czerwca 2022 roku, ale jak poinformował Cellino, zostanie ona rozwiązana, jeżeli drużyna pożegna się z Serie A. Obecnie zespół zajmuje ostatnie miejsce w tabeli. – Jego kontrakt obowiązuje tylko w Serie A. Jeśli spadniemy, Balotelli nie będzie związany z nami umową – stwierdził właściciel klubu.

– Uważam, że obaj popełniliśmy błąd. Myślałem, że powrót do Brescii, która jest jego miastem, będzie dla niego czymś ważnym. Przyznaję również, że w tym samym czasie, nasz poprzedni trener (Eugenio Corini – przyp. red.) nie potraktował go we właściwy sposób – dodał.

Komentarze