Inter Mediolan może ukarać zawodników za kłótnię z meczu z Sampdorią

Romelu Lukaku
Romelu Lukaku Pressfocus

Inter Mediolan w ostatniej kolejce Serie A nie podołał zadaniu i zremisował zaledwie bezbramkowo z przedostatnią w tabeli Sampdorią. W trakcie spotkania na murawie doszło do spięcia pomiędzy Romelu Lukaki i Nicolo Barellą. Dziennikarze Corriere della Sera przekazali, że klub rozważa ukaranie obu zawodników.

  • W poniedziałek Inter zremisował bezbramkowo z Sampdorią
  • Podczas meczu doszło do poważnej kłótni między Romelu Lukaku i Nicolo Barellą
  • Zawodnicy mogą zostać ukarani finansowo przez klub

Władze Interu potępiają kłótnię boiskową Lukaku i Barelli

Poniedziałkowy wieczór nie był zbyt udany dla Interu Mediolan. Nerazzurri nie byli w stanie zdobyć nawet jednej bramki w starciu z przedostatnią w tabeli Sampdorią i zremisowali tylko bezbramkowo. Na domiar złego na boisku doszło do poważnej kłótni między Romelu Lukaku i Nicolo Barellą, co zarejestrowały kamery.

Kłótnia eskalowała do tego stopnia, że Belg zaczął obrażać kolegę z drużyny. Simone Inzaghi po spotkaniu zaznaczył, że między zawodnikami wszystko jest już w porządku, a wszelkie różnice poglądów zostały zażegnane. Mimo to klub może wyciągnąć względem nich konsekwencje.

Corriere della Sera podaje, że władze Interu rozważają ukaranie obciążenie obu zawodników karą finansową. Miałoby to na celu pokazanie, że klub nie godzi się na tego typu zachowanie na murawie. Niektórzy włoscy dziennikarze wskazali, że Romelu Lukaku ma niemal wzorowe relacje z większością zawodników, a spięcia w emocjach są czymś normalnym. 

Komentarze