Napoli wytypowało ewentualnego następcę Osimhena

Ademola Lookman
Ademola Lookman Pressfocus

Odejście Victora Osimhena wraz z końcem sezonu wydaje się coraz bardziej realną opcją. Napoli przygotowało już plan awaryjny na wypadek sprzedaży gwiazdora. Jak przekazał Ekrem Konur, wówczas Błękitni sięgną po Ademolę Lookmana. 

  • Victor Osimhen może podjąć decyzję o odejściu z Napoli wraz z końcem sezonu
  • Na wypadek sprzedaży Nigeryjczyka klub wytypował już jego następcę
  • Na liście życzeń Napoli znalazł się Ademola Lookman

Lookman może zastąpić Osimhena w Napoli

Wypowiedzi Victora Osimhena pozwalają na przewidywanie, że po zakończeniu obecnego sezonu zdecyduje się on na odejście z Napoli. O transfer Nigeryjczyka ubiegają się największe europejskie kluby, na czele z Manchesterem United. Napoli nie zamierza sprzedawać swojej gwiazdy, jednak nie będzie też na siłę zatrzymywać go w drużynie. 

Klub poszukuje już planu na wypadek odejścia 24-latka. Według Ekrema Konura takowy już istnieje. Błękitni uważnie przyglądają się Ademoli Lookmanowi. Zdaniem dziennikarza, w przypadku sprzedaży Osimhena postarają się o transfer napastnika Atalanty Bergamo

Nigeryjczyk rozgrywa obecnie swój najlepszy sezon w karierze i notuje regularnie trafienia dla Atalanty. Może pochwalić się już 14 bramkami i pięcioma asystami w 26 spotkaniach. Wartość rynkowa 25-latka szacowana jest na 20 milionów euro.

Komentarze