Napoli pracuje już nad zimowymi wzmocnieniami

Joan Gonzalez
Joan Gonzalez Pressfocus

Napoli jak na razie prezentuje się znakomicie i prowadzi w tabeli Serie A. Zarząd chce, by tym razem klub do końca sezonu pozostawał w walce o trofea, dlatego planuje zimą wzmocnić dodatkowo formację pomocy. Błękitni w tym celu obserwują uważnie piłkarza Lecce – Joana Gonzaleza.

  • Włodarze Napoli marzą o tym, żeby w tym sezonie klub do końca walczył o mistrzostwo Włoch
  • W tym celu chcą wzmocnic zimą skład, by mieć więcej opcji na każdą pozycję
  • Na celowniku klubu znalazł się pomocnik Lecce – Joan Gonzalez

Nawet Zieliński potrzebuje czasem odpoczynku

W ubiegłym sezonie Napoli pod sam koniec rozgrywek złapało zadyszkę, co kosztowało klub utratę szans na walkę o mistrzostwo Włoch. Sezon 2022/23 znów zaczął się obiecująco, jednak tym razem zarząd chce zapobiec kryzysowi. Z tego względu pracuje nad listą potencjalnych zimowych wzmocnień, aby skład zyskał jeszcze większą głębię. 

Jednym z liderów zespołu jest obecnie Piotr Zieliński, który znajduje się w życiowej formie. Nawet Polak potrzebuje jednak niekiedy odpoczynku, co też bierze pod uwagę sztab szkoleniowy. Zdaniem dziennikarzy z La Gazzetta dello Sport Błękitni uważnie obserwują pomocnika Lecce – Joana Gonzaleza, który robi furorę w zespole beniaminka Serie A. Hiszpan postrzegany jest jako idealny zastępca dla Zielińskiego.

Kontrakt pomocnika z Lecce ważny jest tylko do końca sezonu, dlatego włodarze Napoli mają ogromną nadzieję, że uda im się przekonać beniaminka do sprzedaży 20-latka już w trakcie zimowego okienka transferowego. 

Joan Gonzalez w tym sezonie Serie A rozegrał do tej pory osiem spotkań. Zanotował w ich trakcie jedno trafienie.

Sprawdź: Napastnik Interu nie planuje powrotu do Anglii

Komentarze