Wkrótce ponowne negocjacje na linii Dybala – Juve

Paulo Dybala
Paulo Dybala Pressfocus

Latem z Juventusu może odejść za darmo kilku wartościowych piłkarzy. Wśród nich jest również Paulo Dybala. Argentyńczyk odrzucił już dwie oferty nowej umowy, ale wkrótce klub przedstawi ostateczną propozycję. Jak przekazał Fabrizio Romano, kwestia przyszłości 28-latka rozwiąże się w przeciągu kilku najbliższych dni.

  • Juventus spróbuje przekonać Paulo Dybalę do pozostania w klubie na dłużej
  • Wkrótce odbędzie się trzecie spotkanie w tej sprawie
  • Argentyńczyk oczekuje podwyżki, co od dłuższego czasu jest kością niezgody podczas negocjacji

Dybala liczy na sporą podwyżkę

Paulo Dybala miał zostać nową legendą Juventusu. Nikt nie będzie się kłócił, że jest to piłkarz, który w sekundę może zmienić oblicze każdego spotkania. Niemniej rzadko znajdował się w długofalowych planach kolejnych menadżerów Starej Damy. Tak naprawdę do tej pory nie wyciągnięto maksimum jego potencjału przy wzgórzach Piemontu.

Stąd też Argentyńczyk rozważa opuszczenie Serie A i spróbowania swoich sił w innej lidze. Nie będzie narzekał na brak zainteresowania, jednak szefostwo Juve planuje zatrzymać 28-latka na dłużej. Według najnowszych doniesień Fabrizio Romano, wkrótce dojdzie do rozmów z otoczeniem atakującego, po których wszystko będzie jasne. Piłkarz oczekuje podwyżki tygodniówki przynajmniej o 35 tyś. euro.

– “Dyrektor Juve Federico Cherubini”: W ciągu najbliższych dni spotkamy się z agentami Paulo, aby o tym porozmawiać – przekazał Cherubini w wypowiedzi dla Romano.

W czerwcu spotkamy się też ze wszystkimi zawodnikami, którym kończą się kontrakty – dodał działacz.

Paulo Dybala zasilił Juventus latem 2015 r., kiedy przyszedł z Palermo za 41 mln euro. Od tamtej pory zagrał łącznie w 218 meczach, notując w nich 112 goli i 48 asyst. Oprócz Argenryńczyka na nowe kontrakty czekają również De Sciglio, Perin i Bernardeschi.

Czytaj więcej: Scudetto dla… Juve?! Czy to realne?

Komentarze