Wkrótce jasna przyszłość Calabrii i Suso?

Radość piłkarzy AC Milanu
Radość piłkarzy AC Milanu fot. Grzegorz Wajda

Według najnowszych doniesień włoskich mediów dzisiaj w siedzibie AC Milanu pojawił się menedżer dwóch piłkarzy Rossonerich. Mowa o Suso i Davide Calabrii. Wszystko wskazuje zatem na to, że wkrótce powinna zostać jasna przyszłość wymienionych piłkarzy.

Czytaj dalej…

Sky Sport Italia donosi, że Alessandro Lucci pojawił się w Casa Milan, aby omówić z przedstawicielami Milanu przyszłość dwóch swoich klientów.

Dodajmy, że w kontekście Hiszpana Suso słychać było ostatnio głosy o zainteresowaniu tym zawodnikiem ze strony Atletico Madryt. Odnotujmy, że klauzula odstępnego za piłkarza wynosi 40 milionów euro. Agent Suso chce dowiedzieć się natomiast, jaka będzie rola jego klienta w ekipie Marco Giampaolo. W grę wchodzi też omówienie warunków nowego kontraktu, w którym miałaby zostać usunięta opcja z klauzulą odstępnego.

Tymczasem w przypadku Włocha Calabrii dziennikarze Sky sugerują, że zawodnik może przedłużyć swój kontrakt z klubem z Lombardii do 2024 roku. Jednocześnie wraz z parafowaniem nowej umowy zawodnik mógłby liczyć na podwyżkę, dzięki czemu rocznie inkasowałby dwa miliony euro.

Komentarze