AS Roma osiągnęła porozumienie z kluczowym stoperem

Chris Smalling
Chris Smalling Pressfocus

Chris Smalling jeszcze do niedawna rozważał odejście z Romy. Dziennikarze Il Messaggero przekazali, że stoper doszedł wreszcie do porozumienia z klubem i na dniach podpisze nowy kontrakt. 

  • Wiele tygodni trwały negocjacje Chrisa Smallinga z AS Romą
  • Środkowy obrońca nie był zadowolony z proponowanej mu pensji
  • Dziennikarze twierdzą, że 33-latek doszedł wreszcie do porozumienia z przedstawicielami Wilków i przedłuży wygasającą umowę

Roma zatrzyma ważnego obrońcę na kolejne dwa lata

Długo już trwają negocjacje Chrisa Smallinga z AS Romą. Kontrakt środkowego obrońcy wygasa wraz z końcem sezonu, a media informowały już, że obie strony mogą nie dojść do porozumienia. Wilki natomiast rozglądały się już za nowym stoperem.

Nowe informacje w sprawie przyszłości Smallinga przekazali dziennikarze Il Messaggero. Według nich, po wielu tygodniach negocjacji ostatecznie 33-latek zgodził się na proponowane mu warunki. Anglik ma w najbliższych dniach podpisać nową, dwuletnią umowę z AS Romą.

Nowy kontrakt zagwarantuje mu 7 milionów euro zarobku. Oznacza to, że średnio defensor zarobi ok. 3.5 miliona euro za sezon gry. Z postępów w negocjacjach zadowolony jest Jose Mourinho, dla którego Smalling jest jednym z najważniejszych zawodników w obecnej kampanii. Na koncie ma już 39 spotkań, w których trzy razy udało mu się wpisać na listę strzelców. 

Komentarze