Wijnaldum pomału wraca do zdrowia

Wijnaldum
Wijnaldum PressFocusu

Przygoda Georginio Wijnalduma z AS Romą rozpoczęła się w najgorszy możliwy sposób, ponieważ gracz bardzo szybko doznał złamania kości piszczelowej. Po wielu tygodniach w końcu nadchodzą dobre wiadomości odnośnie stanu jego zdrowia.

  • Wijnaldum już na początku przygody z Romą doznał poważnej kontuzji
  • Gracz doznał złamania kości piszczelowej
  • Holender wróci do gry dopiero za kilka miesięcy

Wijnaldum wkracza w kolejny etap powrotu na boisku

31-letni holenderski pomocnik dołączył latem do Romy na zasadzie wypożyczenie z Paris Saint-Germain, pragnąc odrodzić się po ciężkim roku w stolicy Francji, ale z pewnością nie tak wyobrażał sobie początek przygody z nowym klubem ze względu na poważną kontuzję.

Po ciężkim okresie w końcu nadchodzą dobre wiadomości. Wijnaldum w mediach społecznościowych poinformował, że pozbył się już gipsu i powoli stawia pierwsze kroki przy wsparciu kul.

Były zawodnik Liverpoolu rozpoczyna teraz kolejne etap swojego powrotu do zdrowia, która potrwa jeszcze kilka miesięcy, zanim gracz wróci na boisko.

AS Roma bardzo liczyła na pomoc Holendra w walce o czołową czwórkę Serie A, jednak będzie musiała w tym być bardzo cierpliwa. Wijnaldum rozegrał ledwie dwanaście minut w trwającej kampanii. Po ośmiu kolejkach Giallorossi zajmują obecnie szóste miejsce w tabeli.

Zobacz również: Bogini zmienia swoje szaty. Na co stać nową Atalantę?

Komentarze