Szykuje się wyprzedaż w Sassuolo? Czterech graczy może odejść

Domenico Berardi
Domenico Berardi PressFocus

Gracze Sassuolo wzbudzają wielkie zainteresowanie na rynku transferowym, w czym części z nich pomagają świetne występy na Euro 2020. Możliwe jest odejście Manuela Locatelliego, Domenico Berardiego, Jeremiego Bogi oraz Giacomo Raspadoriego.

  • Dyrektor Sassuolo przyznał, że rozmawiał z Interem o Raspadorim, a Berardi może okazać się zbyt drogi na warunki Milanu
  • Carnevali potwierdził też, że otrzymali ofertę za Jeremy’ego Bogę, a Locatelli może trafić do Arsenalu lub Juventusu

Sassuolo rozpocznie wyprzedaż?

Zawodnicy Sassuolo są bardzo pożądani na rynku transferowym. W szczerej wypowiedzi Giovanni Carnevali wyjawił obecną sytuację części z nich.

Juventus jest jedynym włoskim klubem, z którym rozmawialiśmy o transferze Manuela Locatelliego. Spotkaliśmy się w tej sprawie w zeszłym tygodniu. Mamy świetne relacje z Juve, więc będziemy kontynuować rozmowy. To prawda, że inne kluby również są zainteresowane. Arsenal jest jednym z nich i ma tę przewagę, że jako jedyny przedstawił nam konkretną ofertę – powiedział dyrektor Sassuolo na temat zawodnika, który ustrzelił dublet w meczu reprezentacji Włoch przeciwko Szwajcarii (3:0) na Euro 2020. – Nie rozmawiałem z Milanem o Domenico Berardim, ale cena, jakiej oczekujemy za niego bardziej odpowiada klubom zagranicznym. Dostaliśmy już stamtąd kilka ofert. Rozmawiałem za to z moim przyjacielem, Beppe Marottą z Interu o Giacomo Raspadorim, ale naszym celem jest zatrzymanie go u siebie. Berardi, Raspadori i Jeremie Boga otrzymali oferty, ale nasza sytuacja finansowa nie wymusza na nas ich sprzedaży – dodał Carnevali.

Podobno Sassuolo wyceniło Berardiego na około 40 milionów euro. Póki co najbliżej jego pozyskania jest Leicester City.

Komentarze