Roma doszła do porozumienia z napastnikiem. Problemem oczekiwania West Hamu

Gianluca Scamacca
Gianluca Scamacca Imago/Arron Gent

AS Roma liczy, że uda jej się sprowadzić Gianlukę Scamakkę na miejsce kontuzjowanego Tammy’ego Abrahama. Problem w tym, że West Ham nie zamierza wypożyczać swojego napastnika. Młoty interesuje jedynie transfer definitywny. 

  • Gianluca Scamacca miałby zastąpić w AS Romie zmagającego się z urazem Tammy’ego Abrahama
  • Rzymianie ustalili już z Włochem warunki kontraktu
  • Klub musi teraz przekonać do transakcji West Ham. Młoty nie chcą wypożyczać napastnika – interesuje je tylko transfer definitywny

Niełatwe negocjacje Romy z West Hamem

Gianluca Scamacca nie sprawdził się w West Hamie, który zapłacił za niego latem aż 36 milionów euro. Włoch zanotował jedynie osiem trafień w 27 meczach. Adaptacji nie ułatwiły mu też kontuzje. Stracił przez nie aż 22 spotkania.

AS Roma nawiązała w ostatnich dniach kontakt z przedstawicielami angielskiej drużyny, tytułem pozyskania snajpera. Miałby on zająć miejsce kontuzjowanego Tammy’ego Abrahama. Problem w tym, że Młoty nie myślą o wypożyczeniu swojego gracza. 

Fabrizio Romano przekazał, że West Ham interesuje jedynie transfer definitywny. Klub chciałby odzyskać chociaż część środków zainwestowanych w reprezentanta Włoch. Roma tymczasem ma problemy z Finansowym Fair Play i nie stać jej obecnie na wykupienie 24-latka. 

Rzymianom udało się dojść z zawodnikiem do porozumienia w kwestii warunków kontraktu. Scamacca chciałby przenieść się do Rzymu. Wcześniej jednak Wilki musiałyby przekonać West Ham do rozstania z nim. 

U nas też: Roma z ważnym komunikatem. Dobra wiadomość dla Mourinho

Komentarze