“Wartość Osimhena to co najmniej 200 milionów euro”

Victor Osimhen
Victor Osimhen fot. Imago / Matteo Gribaudi

Victor Osimhen to jeden z mocniejszych punktów SSC Napoli z ostatniego sezonu. Nigeryjczyk był najskuteczniejszym zawodnikiem Azzurrich. Tymczasem ostatnio o przyszłości zawodnika wypowiedział się w rozmowie z serwisem Wettfreunde.net dziennikarz gianluca Di Marzio.

  • SSC Napoli nie zamyka się na sprzedaż Victora Osimhena, ale oczekuje za niego kroci
  • Dziennikarz Gianluca Di Marzio w rozmowie z Wettfreunde przekonuje, że Nigeryjczyk jest wyceniony na 200 milionów euro
  • Klub z Włoch zdecydowanie nie zamierza rozstawać się ze swoją gwiazdą za drobne

Di Marzio o Osimhenie

Victor Osimhen to zawodnik, który ma jeszcze dwa lata ważną umowę z SSC Napoli. Jednocześnie aktualny klub nie jest zmuszony do tego, aby sprzedać zawodnika. Nie mogą zatem dziwić duże oczekiwania finansowe za Nigeryjczyka.

– Z dwuletnim kontraktem Napoli będzie w trudnej sytuacji. Właściciel klubu mówi, że chce 200 milionów euro za Osimhena i to nie żart. Spotkał się z agentem zawodnika i powiedział, że jeśli mamy wyrazić zgodę na transfer, to musi pojawić się oferta w wysokości 200 milionów euro – mówił Gianluca Di Marzio w rozmowie z serwisem Wettfreunde.net.

– Wiem, że były kluby, które oferowały 110 i 120 milionów euro, ale to nie wystarczy. Bayern nie wyda tyle pieniędzy, a Chelsea będzie musiała sprzedawać piłkarzy. Manchester United też nie zdecyduje się na tki ruch. Może PSG, jeśli sprzedadzą Mbappe. W tej chwili jest prawdopodobne, że przedłuży kontrakt z nową pensją i klauzulą ​​odstępnego na następne lato. W przeszłości na podobne ruchy zdecydował się w przypadku Edinsona Caveniego, czy Ezequiela Lavezziego – dodał Włoch.

Czytaj więcej: Skrzydłowy Napoli na celowniku czołowego klubu Serie A

Komentarze