Król strzelców rozgrywek Serie B na celowniku mistrzów Włoch

Walid Cheddira
Walid Cheddira IMAGO / Independent Photo Agency

Jak przekazuje Nicolo Schira, Napoli jest gotowe sięgnąć po Walida Cheddirę z Bari. Jednak marokański napastnik pierwszy sezon w Serie A może spędzić poza Wezuwiuszem. 25-latek znalazł się bowiem na oku Empoli, które będzie chciało go wypożyczyć.

  • Napoli wkrótce może sięgnąć po Walida Cheddirę
  • Jednak 25-latek debiutancki sezon w Serie A może spędzić w Toskanii
  • Marokańczyka bowiem będzie chciało wypożyczyć Empoli

Napoli szybko pozbędzie się Cheddiry? Zawodnik może odejść na wypożyczenie

Z informacji przekazanych za pośrednictwem mediów społecznościowych przez Nicolo Schirę wynika, że Napoli poważnie interesuje się pozyskaniem Walida Cheddiry z Bari. Jednak 25-letni napastnik swój debiutancki sezon w Serie A może spędzić w jeszcze innycm klubie. Marokańczyka bowiem będzie chciało wypożyczyć Empoli, a w tej sprawie prowadzone są już rozmowy.

Spora część kibiców może kojarzyć Walida Cheddirę. Napastnik bowiem reprezentował Maroko podczas ostatniego mundialu. 25-latek często pojawiał się na boisku, ale umiejętnościami znacznie odbiegał od innych piłkarzy. Fani mogli sobie wyrobić negatywne zdanie o tym zawodniku, który jednak ma za sobą znakomity sezon.

Walid Cheddira w minionej kampanii rozegrał 31 spotkań na poziomie Serie B w koszulce Bari. W tym czasie udało mu się 17-krotnie wpisać na listę strzelców, a także zanotować siedem asyst. Ostatecznie sięgnął po koronę króla strzelców na zapleczu włoskiej elity.

Sprawdź także: Przyszłość Pogby wyjaśniona. “Jego sytuacja jest jasna”

Komentarze