W poniedziałek spotkanie na szczycie w Interze

Antonio Conte
Antonio Conte fot. Grzegorz Wajda

Włoska prasa z La Gazzetta dello Sport na czele podaje, że w piątek ma dojść do spotkania trenera Interu Mediolan Antonio Conte z właścicielem klubu. Tematem rozmów ma być omówienie planów letniego okna transferowego.

Czytaj dalej…

Były selekcjoner reprezentacji Włoch nie ukrywa, że jest rozczarowany tym, że zawodnicy, których chciał mieć w zespole, jeszcze nie dołączyli do drużyny. Conte odniósł się do tego wczoraj.

– Nie ma sensu zaprzeczać, że mamy trudności – mówił opiekun Nerazzurrich.

– Pojawiają się duże kłopoty związane z pozyskaniem nowych zawodników i rozstaniem z kilkoma piłkarza – kontynuował Conte.

– Mamy wiele opóźnień w różnych sprawach. W każdym razie musimy działać. Mieliśmy bardzo dobrze opracowany plan związany z tym, kto ma do nas dołączyć, a kto ma odejść, ale nie wszystko się układa tak, jak chcemy – zaznaczył Włoch.

– Plan jest taki, aby przyspieszyć niektóre działania, chociaż zdajemy sobie sprawę, że będzie to trudne. Mamy jeszcze dużo pracy przed sobą – mówił trener Interu.

La Gazzetta dello Sport donosi, że w Nanjing odbędzie się w poniedziałek spotkanie, w którym wezmą udział: Conte, Steven Zhang, dyrektor generalny Beppe Marotta i dyrektor sportowy Piero Ausilio.

Wymieniona czwórka ma dyskutować na temat rynku transferowego, w tym oczekiwanej sprzedaży Radji Nainggolana i Mauro Icardiego, a także ewentualnego pozyskania Romelu Lukaku. Po spotkaniu ma mieć miejsce kolacja z właścicielem Jindong Zhangiem.

Komentarze