W czwartek porozumienie między Man Utd a Interem ws. Sancheza

Alexis Sanchez
Alexis Sanchez fot. Grzegorz Wajda

Cały czas nierozwiązany jest temat przyszłości Alexisa Sancheza. Zawodnik Manchesteru United był ostatnio łączony przez media z Interem Mediolan. Tymczasem Sky Sport Italia sugeruje, że kolejna runda rozmów między przedstawicielami obu klubów ws. ewentualnej zmiany klubu przez Chilijczyka będzie trudna.

Czytaj dalej…

Kością niezgody między Man Utd a Interem jest to, że klub z Lombardii nie jest przekonane do tego, aby dodać do umowy ws. wypożyczenia opcję transferu definitywnego, co miałoby kosztować ponad 15 milionów euro. Ponadto przedstawiciel Serie A musiałby wziąć na swoje barki większą część pensji zawodnika.

La Gazzetta dello Sport donosi jednak, że jutro powinno zostać zawarte porozumienie między klubami ws. Alexisa Sancheza. Właśnie na czwartek zaplanowane są testy medyczne reprezentanta Chile, po których zawodnik miałby sfinalizować swoją przeprowadzkę do teamu z miasta mody.

Jeśli wszystko potoczy się zgodnie z przewidywaniami mediów, to Alexis Sanchez w Interze grać będzie z numerem “11” na koszulce. Z kolei z “7” występować ma Mauro Icardi.

Komentarze