Vlahović zdementował plotki o romansie z żoną bramkarza Orłów

Dusan Vlahović
Dusan Vlahović fot. PressFocus

Dusan Vlahović w jednej ze swoich ostatnich wypowiedzi dla mediów zdementował doniesienia, jakoby miał romans z żoną bramkarza reprezentacji Serbii. Mowa o partnerce Predraga Rajkovicia. Przekazy medialne sugerowały, że napastnik Juventusu spotykał się z żoną 27-latka przed mundialem.

  • Dusan Vlahović jest ostatnio na świeczniku mediów z Serbii
  • Napastnik Juventusu nie wybił sie jednak skuteczną postawą na mundialu, a sprawami obyczajowymi
  • 22-latek postanowił zabrać głos w sprawie

Seksafera w reprezentacji Serbii?

Dusan Vlahović w styczniu tego roku zmienił barwy klubowe. Zawodnik zdecydował się na przeprowadzkę z Fiorentiny do Juventusu. Serb błyskawicznie zaaklimatyzował się w nowym zespole. Ostatnio natomiast media zainteresowały się sprawami obyczajowymi dotyczącymi piłkarza. Reprezentant Serbii zabrał głos w sprawie.

– Szkoda, że ​​jestem zmuszony komentować niesportowe plotki przed meczem o mistrzostwo świata – i nie ma prawie sensu oceniać tego absurdu. Wszystko o moim rzekomym romansie z żoną mojego partnera z drużyny narodowej jest kłamstwem. Szkoda, że ​​w przeddzień meczu muszę mówić o takich rzeczach – powiedział Vlahović cytowany przez Markę.

W tabeli grupy G liderem jest reprezentacja Brazylii. Canarinhos są jednocześnie pewni gry w fazie pucharowej mistrzostw świata. Na drugiej pozycji znajduje się z trzema oczkami Szwajcaria. Na kolejnym miejscach z punktem są Kamerun i Serbia, co sprawia, że emocji w czwartkowych spotkaniach na pewno nie zabraknie.

Czytaj więcej: Del Piero nadzieją na opanowanie chaosu w Juve

Komentarze