Vlahović z poczuciem niedosytu po meczu z Villarreal

Dusan Vlahović
Dusan Vlahović fot. PressFocus

Dusan Vlahović w bardzo dobrym stylu przywitał się z Ligą Mistrzów, zdobywając bramkę w starciu przeciwko Villarreal już w pierwszej minucie. Serbski napastnik nie ukrywał radości z tego powodu w pomeczowej rozmowie. Chociaż fakt, że jego zespół zremisował (1:1), był dla zawodnika rozczarowujący.

• Dusan Vlahović został najszybszym strzelcem gola jako debiutant w Lidze Mistrzów
  • Serbski napastnik poprawił osiągnięcie Andreasa Muellera z 1995 roku
  • 22-latek po zakończeniu wtorkowego meczu z Lille podzielił się swoimi wrażeniami

Vlahović lekko rozczarowany po debiucie w Lidze Mistrzów

Dusan Vlahović trafił do Juventusu w trakcie styczniowego okna transferowego za ponad 80 milionów euro. Serbski napastnik szybko zaczął się spłacać w szeregach Starej Damy. Zawodnik ma już jednego gola w Serie A i jednego w Champions League.

Wspaniale było strzelić gola w debiucie w Lidze Mistrzów. Dla mnie to wyjątkowy moment. Chociaż nie mogę być w pełni usatysfakcjonowany, ponieważ nie udało nam się wygrać – mówił Vlahović cytowany przez Uefa.com.

W drugiej połowie staraliśmy się grać również dobrze, jak w pierwszej, ale przeciwnik nie zawsze pozwala robić, to co się chce. Musimy ciężko pracować – kontynuował reprezentant Serbii.

Rozegraliśmy dobre zawody, tworząc sobie szanse na wygranie spotkania. Na pewno jest pewne rozczarowanie, ale musimy się już skoncentrować na kolejnym spotkaniu – podsumował Vlahović.

Juve w najbliższy weekend zmierzy się na wyjeździe z Empoli. Mecz odbędzie się w sobotę o 18:00. Za tydzień natomiast odbędzie się spotkanie Starej Damy z Fiorentiną w Pucharze Włoch.