Niespodziewany kierunek transferowy dla Vlahovicia

Dusan Vlahović
Dusan Vlahović PressFocus

Słabnie pozycja Dusana Vlahovicia w Juventusie – Serb nie dość, że nie jest skuteczny, to jeszcze często pauzuje z powodu kontuzji. Środkowego napastnika łączy się z przeprowadzką do Premier League, a w jego kierunku podobno spogląda m.in. Newcastle United.

  • Dusan Vlahović po zaledwie osiemnastu miesiącach może odejść z Juventusu
  • Serbski napastnik wzbudza coraz większą wątpliwość u włodarzy Starej Damy
  • Z tej sytuacji pragną skorzystać angielskie kluby, a wśród nich jest Newcastle

Newcastle włączy się do walki o Vlahovicia?

Dusan Vlahović miał obsadzić pozycję napastnika na Allianz Stadium przez długie lata. Słabsza skuteczność i pojawiające się często kontuzje wzbudzają u władz Juventusu wątpliwości co do przyszłości 21-krotnego reprezentanta Serbii. Mówi się nawet, że Bianconeri rozważą sprzedaż 23-latka.

Stara Dama ma rozpatrzyć oferty za swojego zawodnika, jeśli będą one satysfakcjonujące pod względem finansowym. Warto nadmienić, że Juve zapłaciło za Dusana Vlahovicia aż 81,6 miliona euro, więc spodziewa się podobnej propozycji, aby nie zaliczyć straty.

Były piłkarz Fiorentiny jest głównie łączony z transferem do Premier League. Środkowym napastnikiem od jakiegoś czasu interesuje się między innymi Manchester United czy Chelsea, a teraz do tego grona miało dołączyć również Newcastle United – donosi portal “Fichajes”.

Komentarze