Vlahović podzielił się opinią na temat gry w Juve

Dusan Vlahović
Dusan Vlahović fot. PressFocus

Dusan Vlahović zimą tego roku trafił do Juventusu za ponad 81 milionów euro. Napastnik w rozmowie cytowanej przez JuventusNews24 opowiedział o grze w ekipie z Turynu, w której jak na razie zdobył dziewięć bramek i zaliczył dwa kluczowe podania.

  • Dusan Vlahović kończy swój pierwszy sezon w Juventusie
  • Serbski napastnik pozwolił sobie na podzielenie się opinią na temat gry w ekipie z Turynu
  • 22-latek jest spokojny o przyszłość Starej Damy

Vlahović o grze w Juventusie

Dusan Vlahović dołączył do Juventusu z Fiorentiny, podpisując z klubem z Turynu kontrakt do końca czerwca 2026 roku. Serb dużo sobie obiecuje po występach w ekipie z Turynu, będąc pewnym, że Stara Dama wróci na szczyt.

– Uwielbiam DNA Juventusu. Najważniejsze, żeby nigdy się nie poddawać i do samego końca wierzyć w zwycięstwo. Moja praca sprawia mi przyjemność. Robię to, co kocham. Wszyscy wiemy, że Juventus zawsze wygrywał i będzie wygrywał. Tylko to się liczy – mówił Vlahović cytowany JuventusNews22.

W trakcie sezonu 2021/2022 serbski napastnik rozegrał w koszulce Juve łącznie w 20 spotkaniach, notując w nich dziewięć trafień i dwie asysty. Ogólnie w całym sezonie piłkarz rozegrał 44 mecze, w których strzelił 29 goli.

Środkowy napastnik od października 2020 roku występuje w reprezentacji Serbii. Jak na razie w drużynie narodowej rozegrał 14 spotkań, w których siedem razy wpisywał się na listę strzelców.

Czytaj więcej: Kluczowy piłkarz Lazio niedostępny dla Juventusu

Komentarze

Comments 8 comments

Dobrze, że nie Twoja gównomowa 😀 Twoja potrzeba posiadania śmiertelnego wroga jest komiczna, był Ronaldo, teraz ulewasz pod KAŻDYM newsem o Serbie, a nawet tam gdzie o nim nic nie ma, a jest o innym Serbie 🙂 Obsesja.

Monochromatyczny
Niestety na tym portalu jest wielu kibiców antyJuve, którzy wylewają swoje frustracje i którzy nie istnieliby bez naszego Klubu. Dalmare jeszcze czasem zdarza się wypowiedzieć rzeczowo ale tacy userzy jak chory psychicznie Gargamel, niedowartościowany Mario i mega chamski szyszynwskis to klasyka. Bez Juve ich życie byłoby ubogie

Dalmare nie jest obiektywna i wyraźnie daje do zrozumienia, że Juventusu nie lubi. Jednakże wymienianie jej obok zibiego/gargamela/szsznowskiska/mario czy jakie nicki jeszcze ten troll przybiera nie ma sensu. Ona jest prawdziwym kibicem a nie jakimś wirtualnym wytworem zrobionym dla jaj.

Jako że mnie wywołałeś pozwolę sobie odpowiedzieć. Akurat Vlahovica bardzo cenię, uważam że to najlepsza typowa 9 w całej lidze, jedyny piłkarz z Juve którego zazdroszczę. Do wywiadu nic nie dodam, zwyczajna gadka pijarowa. Natomiast sam Juventus mnie ani ziębi ani grzeje, obecnie nie jest to żaden rywal dla Interu, piszesz bzdury więc dostajesz kontrę, nie prowokuj to będzie cisza, proste.