Vlahović nie zagra z Cremonese, Serb walczy o powrót do gry na hit

Dusan Vlahović
Dusan Vlahović fot. PressFocus

Juventus już w środę wróci do ligowego grania po mundialowej przerwie. Tymczasem dziennikarz Gianluca Di Marzio przekazał nowe wieści na temat stanu zdrowia Dusana Vlahovicia. Serb wciąż nie rozpoczął treningów w klubie z Turynu, więc na pewno nie zagra z US Cremonese.

  • Juventus jest wciąż nie może liczyć na Dusana Vlahovicia
  • Dziennikarz Gianluca Di Marzio opublikował nowe informacje na temat Serba
  • 22-latek walczy o to, aby móc zagrać przeciwko SSC Napoli

Niepokojące wieści na temat Vlahovicia

Juventus ma powodu do niepokoju na starcie 2023 roku. Dusan Vlahović wciąż nie wrócił do treningów i na pewno nie wystąpi w środowym spotkaniu Serie A przeciwko Cremonese.

22-latek zakończył rok 2022 roku nie najlepiej, omijając cztery ligowe występy, na co wpływ miały kłopoty z przywodzicielem. Vlahovic pojechał co prawda na mistrzostwa świata w Katarze z reprezentacją Serbią. Zagrał raz, ale nie wygląda z powodu problemów zdrowotnych dobrze.

Dziennikarz Gianluca Di Marzio daje do zrozumienia, że powrót do gry Vlahovicia przebiega bardzo powoli. Serb nie zagrał w żadnych z trzech ostatnich spotkań kontrolnych Starej Damy, a co gorsze nawet nie trenuje. 22-latek prowadzi obecnie indywidualną pracę z trenerami i sztabem medycznym, dbając o powrót do zdrowia.

Były napastnik Fiorentiny ma natomiast nadzieję, że wróci do pełni zdrowia na mecze z Udinese 7 stycznia i SSC Napoli 13 stycznia. W klubie z Turynu przede wszystkim priorytetowo jest traktowany mecz z ekipą ze Stadio Diego Armando Maradona.

Czytaj więcej: Juventus rozegrał ostatni mecz w 2022 roku, trudna przeprawa Starej Damy

Komentarze