Vincenzo Italiano o przyszłości. “Nie ma nic więcej do dodania”

Vincenzo Italiano
Vincenzo Italiano PressFocus

Fiorentina przegrała finał Ligi Konferencji Europy z West Hamem 1:2 po golu w samej końcówce spotkania. Po meczu wrócił temat przyszłości szkoleniowca Violi. Jednak Vincenzo Italiano zachowuje w tej sytuacji spokój.

  • Fiorentina przegrała finał Ligi Konferencji Europy
  • Lepszy okazał się angielski West Ham
  • Po meczu wrócił temat przyszłości Vincenzo Italiano

Vincenzo Italiano zachowuje spokój. Usiądzie do rozmów z prezydentem

Fiorentina może mówić o ogromnym pechu, bo przez większość spotkania dyktowała warunki gry. Jednak śmiercionośny cios zadał West Ham, który za sprawą gola Jarreda Bowena w 90. minucie, zapewnił sobie zwycięstwo w rozgrywkach Ligi Konferencji Europy.

Po przegranej wrócił temat przyszłości Vincenzo Italiano. Przypomnijmy, że Fiorentina nie zagra w przyszłej edycji europejskich pucharów, co bez wątpienia jest rozczarowaniem dla klubu. Jednak w zakończonym sezonie Viola odniosła spektakularne wyniki, awansując do finału Pucharu Włoch i Ligi Konferencji. Włoski trener jest łączony z objęciem Napoli po odejściu Spallettiego.

Zobaczymy i porozmawiamy o przyszłości. Nie ma nic więcej do dodania. Pod koniec sezonu siadasz i spokojnie rozmawiasz o wszystkim – przyznał Italiano w rozmowie ze Sky Sports.

Komentarze