Vieri: To najlepszy wyścig o scudetto od 10-15 lat

Serie A
Serie A

Trzy drużyny liczą się w walce o tytuł mistrzowski w obecnym sezonie Serie A. Christian Vieri, znakomity przed laty napastnik, powiedział, że to najciekawszy wyścig o scudetto od 10-15 lat.

Czytaj dalej…

– Juventus dominuje od ponad ośmiu lat. Prezes Andrea Agnelli wzmacnia drużynę z każdym sezonem. Oni mają własny stadion, gwiazdę jaką jest Cristiano Ronaldo i fantastyczną organizację – powiedział Vieri w rozmowie z La Gazzetta dello Sport.

– Jednak Inter bardzo szybko zniwelował tę stratę i zasługuje na pochwałę. Antonio Conte i Beppe Marotta wykonują fenomenalną pracę. Trzeba jednak docenić Luciano Spallettiego, który przywrócił ich do Ligi Mistrzów – dodał.

Liderem tabeli jest Inter. Taki sam dorobek punktowy ma drugie Juve, a trzecie Lazio Rzym traci do nich jedno “oczko”. – To jest najlepszy wyścig o tytuł od 10-15 lat. Uważam, że to będzie bitwa do ostatniej kolejki. Lazio mnie zaskoczyło. Nie myślałem, że będą liczyli się w walce o scudetto. Simone Inzaghi i Igli Tare wykonują wyjątkową robotę – podkreślił.

Komentarze