Vidal na początku tygodnia w Interze?

Arturo Vidal
Arturo Vidal fot. Grzegorz Wajda

Powrót Arturo Vidala na włoskie boiska nabiera coraz realniejszych kształtów. Chilijczyk jest zdecydowany na dołączenie do Interu Mediolan i rozmowy w tej sprawie powinny zostać sfinalizowane na początku przyszłego tygodnia. Obecnie reprezentanci piłkarza prowadzą negocjacje z Barceloną na temat warunków rozstania jego klienta z klubem.

Czytaj dalej…

Jak informuje dziennik Sport, w zależności od efektów toczących się obecnie rozmów, Vidal powinien w poniedziałek lub wtorek udać się do Włoch w celu dopełnienia ostatnich formalności, takich jak poddanie się testom na koronawirusa oraz przejście badań medycznych.

Piłkarz już kilka dni temu ustalił z Nerazzurri warunki indywidualnego kontraktu. Inter Mediolan wygrał rywalizację o pozyskanie Vidala z kilkoma innymi klubami, a duży wpływ na to miała osoba Antonio Conte, z którym Chilijczyk miał już przyjemność współpracować w Juventusie.

Symboliczna opłata za transfer

Vidal jest jednym z kilku zawodników, którzy otrzymali od klubu zielone światło na odejście. Aktualnie toczą się rozmowy na temat jego warunków i możliwych jest kilka wariantów. Vidal mógłby odejść po prostu za darmo, ale niewykluczony jest również transfer za symboliczną kwotę, tak jak to miało miejsce w przypadku przenosin Ivana Rakitica do Sevilli.

Komentarze