Vidal: Messi to piłkarz z innej planety

Arturo Vidal
Arturo Vidal fot. PressFocus

Leo Messi i Cristiano Ronaldo to zawodnicy, którzy już od lat są ze sobą porównywani. Ostatnio na temat wymienionej dwójki piłkarzy głos zabrał Arturo Vidal, który dał do zrozumienia, że porównywanie obu piłkarzy nie ma sensu. Chilijczyk jest zdania, że Argentyńczyk jest zawodnikiem z innej planety. Ponadto zawodnik odniósł się do zaplanowanych na styczeń Derby d’Italia.

Czytaj dalej…

Arturo Vidal udzielił wywiadu Corriere dello Sport. Zawodnik oprócz tego, że wypowiedział się w kwestii Messiego i CR7, to przyznał, że dziwnie będzie mu się zmierzyć z Juventusem FC dowodzonym przez Andreę Pirlo w koszulce Interu Mediolan. Z aktualnym szkoleniowcem Starej Damy piłkarz miał okazję grać w jednym zespole.

– Jestem naprawdę szczęśliwy, że Andrea rozpoczął swoją karierę trenerską w ten sposób. To dobry chłopak i przez lata utrzymywaliśmy kontakt – mówił Vidal w rozmowie z popularnym włoskim dziennikiem sportowym.

– To trochę dziwne, że zmierzę się z Juventusem w koszulce Interu, ale zawsze daję z siebie wszystko na boisku i zrobię to przeciwko Juve lub innym przeciwnikom – zaznaczył Chilijczyk.

Były piłkarz Blaugrany nie waha się, aby odpowiedzieć, kto jest większym “kozakiem” Messi, czy Ronaldo.

– Nie ma porównania. Messi pochodzi z innej planety. Staliśmy się też bliskimi przyjaciółmi i myślę, że ta więź będzie trwać wiecznie. Nie wiem, czy Messi opuści Barcelonę, ale mam nadzieję, że jest szczęśliwy i podejmuje decyzję sercem – rzekł Vidal.

Komentarze