Przyszłość Osimhena o krok od rozstrzygnięcia. Zaplanowano kolejną turę rozmów

Victor Osimhen
Victor Osimhen Imago/Nicolo Campo

Mimo licznych plotek na temat przyszłości Victora Osimhena Napoli nie martwi się o ewentualną utratę Nigeryjczyka. Dziennikarze Sky Sport Italia przekazali, że napastnik jest o krok od przedłużenia umowy z mistrzem Włoch. 

  • Napoli odrzuciło zakusy innych klubów w stronę Victora Osimhena
  • Błękitni nie chcą sprzedawać swojego napastnika, który dobrze czuje się w klubie
  • Nigeryjczyk jest o krok od przedłużenia umowy z mistrzem Włoch

Osimhen zdecydowany na przedłużenie umowy

Jeszcze do niedawna Victor Osimhen pozostawał głównym kandydatem do zasilenia ofensywy takich marek jak Bayern Monachium, czy Paris-Saint Germain. Wysokie oczekiwania finansowe Napoli skutecznie odstraszyły jednak potencjalnych kupców. 

W tym tygodniu pojawiły się informacje o ofercie za snajpera ze strony Al Hilal. Zawodnik nie jest jednak zainteresowany przenosinami do Arabii Saudyjskiej. O jego przyszłość nie martwi się także Napoli. Sky Sport Italia przekazuje, że Błękitni są już o krok od przedłużenia umowy z gwiazdą. 

Mistrz Włoch za wszelką cenę chce nagrodzić napastnika za znakomity sezon zwieńczony zdobyciem mistrzostwa, dlatego zaoferował mu znaczną podwyżkę. Najbliższa tura rozmów może okazać się kluczowa w kontekście przedłużenia umowy. 

Jedyną kwestią do ustalenia pozostaje klauzula odstępnego Nigeryjczyka. Aurelio de Laurentis chciałby, żeby było to 200 milionów euro, jednak przedstawiciele zawodnika optują za kwotą w granicach 140-150 milionów euro. 

Czytaj też: Zieliński blisko ostatecznego podjęcia decyzji

Komentarze