Bologna się nie zatrzymuje. Kolejny transfer potwierdzony

Victor Kristiansen
Victor Kristiansen IMAGO / Action Plus

Victor Kristiansen wzmocnił defensywę Bologni. Utalentowany Duńczyk zawitał na Stadio Renato Dall’Ara w ramach rocznego wypożyczenia z Leicester City. Oba kluby zawarły w umowie opcję wykupu 20-latka.

  • Victor Kristiansen został nowym zawodnikiem Bologni
  • Duńczyk trafił do regionu Emilii-Romanii w ramach rocznego wypożyczenia z Leicester City
  • Włosi i Anglicy zawarli w umowie opcję wykupu lewego defensora

Oficjalnie: Victor Kristiansen wylądował w Bologni

Potwierdziły się medialne doniesienia – Victor Kristiansen został zaprezentowany jako nowy zawodnik Bologni. Utalentowany Duńczyk trafił do zespołu prowadzonego przez Thiago Mottę w ramach rocznego wypożyczenia z Leicester City. Umowa obu klubów przewiduje skorzystanie z opcji wykupu 20-letniego defensora.

Bologna bardzo długo szukała lewego. Przed rozpoczęciem sezonu nie udało im się ponownie pozyskać Andrei Cambiaso, a do tego w ostatnich dniach media obiegła informacja, że klub opuści Charalampos Lykogiannis. Dziś udało im się pozyskać Victora Kristiansena, a lada moment do Duńczyka może dołączyć Riccardo Calafiori.

Wychowanek Kopenhagi w styczniu tego roku trafił do Leicester City za 14 milionów euro. 20-latek w barwach angielskiego zespołu rozegrał 14 spotkań i nawet raz udało mu się zanotować asystę.

Sprawdź także: Reprezentant Belgii klubowym kolegą Łukasza Skorupskiego

Komentarze