Verratti wystąpił w sparingu. Powrót coraz bliżej

Marco Verratti
Marco Verratti PressFocus

Reprezentacja Włoch przygotowuje się już do drugiego spotkania Euro 2020 ze Szwajcarią. Niewykluczone, że w środowym meczu w drużynie Roberto Manciniego będzie mógł wystąpić Marco Verratti. Pomocnik wystąpił w niedzielnym kontrolnym meczu zespołu.

  • Marco Verratti z powodu kontuzji nie mógł wystąpić w meczu otwarcia Euro 2020: Turcja – Włochy
  • Pomocnik wraca do zdrowia i rozegrał 20 minut w niedzielnym towarzyskim meczu przeciwko młodzieżowej drużynie Pescary
  • Jest szansa, że Verratti będzie do dyspozycji Roberto Manciniego na mecz ze Szwajcarią

Verratti wraca do formy

Reprezentacja Włoch występy w finałach Mistrzostw Europy rozpoczęła w świetnym stylu. W piątkowym meczu otwarcia nie dała żadnych szans Turcji, wygrywając pewnie 3:0. W spotkaniu tym nie mógł wystąpić Marco Verratti. Absencja była spowodowana urazem kolana, którego doznał w jednym z ostatnich meczów sezonu.

Mimo urazu Verratti otrzymał powołanie na Euro 2020 i wszystko wskazuje na to, że wkrótce będzie do dyspozycji trenera Roberto Manciniego. 28-letni pomocnik w niedzielę rozegrał 20 minut w towarzyskim spotkaniu przeciwko młodzieżowej drużynie Pescary, który rozegrany został w Coverciano.

Według La Gazzetta dello Sport, Verratti powinien być gotowy do pojawienia się na boisku w środowym meczu ze Szwajcarią, ale mało prawdopodobne jest, aby wystąpił od pierwszej minuty.

Czytaj również: Zawodnik reprezentacji Włoch straci mecz ze Szwajcarią

Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 16. czerwca 2021 20:55.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Komentarze