Piłkarska reprezentacja Włoch w sobotni wieczór na Stadio Olimpico w Rzymie pokonała 2:0 Grecję. Tymczasem po zakończeniu meczu na kilka zdań komentarza pozwolił sobie Marco Verratti, przekonując, że od momentu, gdy Squadra Azzura nie wywalczyła awansu na mistrzostwa świata, drużyna przeszła dużo metamorfozę.
– Byliśmy na dnie, bo nikt nigdy nawet nie pomyślał, że reprezentacji Włoch może zabraknąć na mundialu – mówił pomocnik Paris Saint-Germain w rozmowie z TuttoMercatoWeb.
– To był dla wszystkich cios, ale teraz wszyscy cieszymy się z tego, że będzie nam dane zagrać na ważnym turnieju. Jesteśmy jednak świadomi tego, że w sporcie nigdy nie można być niczego pewnym na 100 procent – dodał Verratti.
– Jestem pewny, że wszyscy widzą to, że jesteśmy inną drużyną, głównie dzięki Roberto Manciniemu, który w krótkim czasie potrafił przywrócić nam wiarę w nasze możliwości – zaznaczył Włoch.
Komentarze