Veretout nie szczędził pochwał w kierunku Mourinho

Jordan Veretout
Jordan Veretout fot. PressFocus

AS Roma latem została przejęta przez Jose Mourinho. Na temat portugalskiego trenera głos zabrał ostatnio Jordan Veretout. – Jose Mourinho to urodzony zwycięzca. Idealnie pasuje do pracy przy dużym projekcie – mówił pomocnik Giallorossich w rozmowie z Le Parisien.

  • Jose Mourinho od momentu, gdy trafił do AS Romy, zaczął nową erę w klubie z Rzymu
  • Piłkarze Wilków jak dotąd pod wodza The Special One zaliczyli pięć porażek w Serie A
  • Pod wrażeniem współpracy z portugalskim trenerem jest przede wszystkim Jordan Veretout

Veretout zachwycony Mourinho

AS Roma w najbliższy weekend zmierzy się na wyjeździe z Genoą. Przed tym starciem w rozmowie z Le Parisien głos zabrał Veretout, przekonując, że Mourinho jest odpowiednią osobą, która może wpłynąć na rozwój Wilków.

– Jose Mourinho idealnie pasuje do zadania, polegającego na rozwinięciu klubu. Jest urodzonym zwycięzcą, który idealnie pasuje do tego wspaniałego projektu – mówił piłkarz Romy w rozmowie z Le Parisien cytowanej przez Football Italia.

– To wymagający trener, mający ogromne doświadczenie. Ma na swoim koncie wiele sukcesów, co sprawia, że każdy na treningach chce dawać z siebie 200 procent – kontynuował Veretout.

Francuski pomocnik jest pełen wiary w to, że wywalczy miejsce w reprezentacji Francji.

– Lubię grać zarówno w defensywie, jak i ofensywie. Potrafię strzelać gole, notuje asysty. Muszę tylko udowodnić to w drużynie narodowej. Od małego zawsze powtarzam, że ciężką pracą można dokonać wielkich rzeczy – przekonywał Veretout.

Czytaj więcej: Roma negocjuje z Manchesterem United

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze