Venezia urwała punkt Torino

Venezia
Venezia Pressfocus

Venezia zremisowała z Torino 1:1 (0:0) w jedynym poniedziałkowym meczu 6. kolejki Serie A. Dla beniaminka jest to dopiero drugi mecz w tym sezonie w którym nie przegrał. W wyjściowym składzie Byków znalazł się Karol Linetty.

W pierwszej połowie nie oglądaliśmy zbyt wielu okazji. Jak można było się tego spodziewać grę próbowali zdominować piłkarze Torino. Karol Linetty i spółka nie potrafili jednak przez bardzo długi czas poważnie zagrozić bramce Venezii. Przez 45 minut oglądaliśmy tylko jeden celny strzał, dlatego do przerwy mieliśmy bezbramkowy remis.

Druga połowa rozpoczęła się bardzo dobrze dla Torino. Byki na samym jej początku objęły prowadzenie. Wilfried Singo zagrał w pole karne do Josipa Brekalo, który bezbłędnie wykorzystał okazję i wpisał się na listę strzelców. Wydawało się, że Torino czeka kolejne zwycięstwo w sezonie.

Sytuacja szybko się jednak skomplikowała w krótkim odstępie czasu dwie żółte kartki otrzymał Koffi Djidji i musiał opuścić boisko. Na domiar złego Venezia miała podyktowany rzut karny, który na bramkę zamienił Mattia Aramu. Torino grając w dziesiątkę nie zdołało po raz kolejny objąć prowadzenia. Karol Linetty spędził na boisku 58 minut.

Komentarze