Vecino: Juventus wzorem do naśladowania

Kibice Interu
Kibice Interu fot. Sport pictures.eu

W najbliższy weekend Inter Mediolan na swoim stadionie zmierzy się z Juventusem FC. Matias Vecino przed tym meczem przekonuje, że przed jego drużyną idealna okazja na to, aby pokonać Bianconerich, którzy zapewnili sobie w miniony weekend mistrzostwo Włoch. Urugwajczyk zaznaczył też, że w kolejnej kampanii Inter zamierza powalczyć o scudetto.

Czytaj dalej…

– Mamy szansę zapewnić sobie grę w kolejnej edycji Ligi Mistrzów i musimy tę szansę wykorzystać, bo nasi rywale będą mieć trudniej – mówił Vecino w rozmowie ze Sky Sport Italia, dając jasno do zrozumienia, że turyńczycy zagrają totalnie rozprężeni.

– Juve pokazało w tym sezonie bardzo wyrównaną dyspozycję, więc muszą być wzorem do naśladowania nie tylko dla nas – kontynuował Urugwajczyk.

– Musimy spróbować zbliżyć się do poziomu prezentowanego przez Juventus i powalczyć o mistrzostwo Włoch w kolejnym sezonie. Stać nas na to, aby powalczyć o scudetto, ale najważniejsze jest nie to, co mówimy, ale to, co pokazujemy na boisku – zaznaczył piłkarz.

– Musimy ciężko pracować, aby w kolejnej kampanii wrócić do walki o scudetto. Taki jest cel klubu, chociaż mówienie o tym już teraz nie ma żadnego sensu – skwitował.

Komentarze