Utalentowany pomocnik rozchwytywany. Giganci walczą o jego względy

Davide Frattesi
Davide Frattesi fot. Imago/Buzzi

Davide Frattesi odejdzie tego lata z Sassuolo. Jak sam zapewnia, wybrał już swój wymarzony klub, natomiast wszystko zależy od prowadzonych negocjacji. Prezes Sassuolo przyznaje, że pomocnikiem interesują się niemal wszyscy włoscy giganci.

  • Davide Frattesi jest rozchwytywany przez najlepsze kluby Serie A
  • Reprezentant Włoch tego lata dołączy do ekipy ze ścisłej czołówki
  • Wśród rywalizujących o pomocnika są Inter, Juventus oraz Roma

Milan poza rywalizacją?

Davide Frattesi przygotowuje się do hitowego transferu. Utalentowany pomocnik opuści tego lata Sassuolo i dołączy do ekipy ze ścisłej czołówki. O jego względy walczą takie kluby, jak AS Roma, Juventus czy Inter Mediolan. Prezes Sassuolo przyznaje, że do tej pory przedstawiciele Milanu nie skontaktowali się w sprawie pozyskania reprezentanta Włoch.

Rozmawiamy z Romą, Juventusem i Interem. Słyszałem o zainteresowaniu Milanu, zwłaszcza po sprzedaży Tonalego, ale przynajmniej do tej pory się z nami nie kontaktowali, podczas gdy z innymi klubami wciąż trwają rozmowy – mówi Giovanni Carnevali.

Rossoneri mogą ruszyć z pracami nad tym transferem po sprzedaży Sandro Tonalego, który lada moment zostanie ogłoszony nowym graczem Newcastle United. Wówczas Milan będzie potrzebował wzmocnienia środka pola, a Frattesi wydaje się idealnym kandydatem.

23-latek wyceniany jest na 25 milionów euro. Jego kontrakt z Sassuolo obowiązuje do 30 czerwca 2026 roku.

Zobacz również: Sensacyjny zwrot akcji. Napastnik odrzucił Milan, zagra w Interze

Komentarze