Umtiti wzbudził zainteresowanie mediolańskich klubów

Samuel Umtiti
Samuel Umtiti PressFocus

Według katalońskiego dziennika Sport, Inter Mediolan i AC Milan są zainteresowani obrońcą Barcelony Samuelem Umtitim, który obecnie przebywa na wypożyczeniu w Lecce.

  • Barcelona jest gotowa rozwiązać kontrakt z Umtitim
  • Francuz przebywa na wypożyczeniu w Lecce
  • Obrońcą jest zainteresowany Inter oraz Milan

Inter i Milan zainteresowani obrońcą Barcelony

Reprezentant Francji regularnie gra w ekipie ze stadio Stadio Via Del Mare, pomagając drużynie Marco Baroniego zachować bezpieczną przewagę nad strefą spadkową. Obecnie wynosi ona dziewięć punktów nad osiemnastym Hellasem Werona.

Sport twierdzi, że Inter Mediolan jest zainteresowany francuskim obrońcą i dodaje, że Milan również monitoruje sytuację mistrza świata z 2018 roku. Umtiti nie znajduje się w planach FC Barcelony na kolejne lata i chętnie pozbędzie się defensora.

Hiszpańska gazeta twierdzi, że Duma Katalonii nie chce ponownie wypożyczać zawodnika w przyszłym sezonie, ale jest otwarta na darmowy transfer, aby zaoszczędzić pieniądze z tytułu jego wynagrodzenia. Przypomnijmy, że kontrakt Umtitiego wygasa dopiero w czerwcu 2026 roku.

Umtiti jest szczęśliwy w Lecce, ale wciąż nie podjął decyzji o swoim następnym klubie i wydaje się, że jest mało prawdopodobne, aby został w drużynie z Apulii. Według dziennikarzy możliwość transferu do Interu bądź Milanu byłaby dla niego kuszącym rozwiązaniem.

Hiszpańscy dziennikarze dodają również, że Francuzem zainteresowany jest także Olympique Lyon, zespół, z którego defensor wypłynął na szerokie wody.

Zobacz również: Allegri skomentował zachowanie Keana. “Niech to będzie dla niego lekcją”

Komentarze