Udinese pozyska utalentowanego stopera Monaco? Transfer o krok

Chrislain Matsima
Chrislain Matsima IMAGO / Buzzi

Udinese Calcio nie zamyka jeszcze kadry na nadchodzący sezon. Klub z regionu Friuli wykazał poważne zainteresowanie stoperem Monaco – Chrislainem Matsimą. Transfer zbliża się wielkimi krokami, bowiem jak donosi “SportItalia”, rozmowy obu stron przebiegają szybko i pomyślnie.

  • Udinese lada moment może wzmocnić pozycję stopera
  • Klub z Dacia Arena bowiem prowadzi rozmowy z Chrislainem Matsimą
  • Rozmowy obu stron przebiegają szybko i pomyślnie

Chrislain Matsima zasili szeregi Udinese?

Z informacji przekazanych przez portal “SportItalia” wynika, że Udinese Calcio lada moment może wzmocnić obrońca z Ligue 1. Chodzi o Chrislaina Matsimę, który nie znajduje się w planach Monaco na nadchodzący sezon. Włosi rozmawiają z 21-letnim Francuzem i wszystko przebiega zgodnie z planem.

Chrislain Matsima wzbudzał latem sporo zainteresowania. Wcześniej francuski stoper był łączony z Villarrealem. Jednak hiszpański klub jego kosztem wybrał Mateo Gabbię. Udinese długo zwlekało z rozmowami z piłkarzem Monaco, ale w ostatnich dniach wreszcie nadszedł przełom.

Młodzieżowy reprezentant “Trójkolorowych” pierwszą część sezonu spędził na wypożyczeniu w Lorient. Jednak już zimą wrócił do swojego macierzystego klubu – Monaco. Łącznie w minionej kampanii rozegrał 14 spotkań na boiskach Ligue 1 i nawet raz udało mu się zanotować asystę.

Sprawdź także: Ante Rebić dogadał się z nowym klubem

Komentarze