Wypadek samochodowy piłkarza Udinese. Wjechał autem w bar

Destiny Udogie
Destiny Udogie PressFocus

Destiny Udogie w nocy ze środy na czwartek brał udział w wypadku samochodowym. Piłkarz Udinese stracił panowanie nad autem i wjechał w bar, demolując przy okazji ogródek. Włoch jednak nie odniósł żadnych obrażeń.

  • Wypadek samochodowy zawodnika Udinese
  • Udogie wjechał w bar, demolując przy okazji ogródek
  • Utalentowany Włoch wkrótce zostanie zawodnikiem Tottenhamu

“Jakby wybuchła tu bomba”

Destiny Udogie to jeden z najbardziej utalentowanych zawodników występujących w rozgrywkach Serie A. Włoch w nocy ze środy na czwartek brał udział w wypadku samochodowym. Zawodnik Udinese jechał rozpędzony autem, stracił panowanie i wjechał w bar, demolując przy tym ogródek. 20-latek nie odniósł żadnych obrażeń i całe szczęście, że w momencie zdarzenia nikogo nie było w pobliżu.

“Miejsce wygląda, jakby wybuchła tu bomba” – powiedział właściciel lokalu w rozmowie z lokalnymi dziennikarzami.

Transfer Destiny’ego Udogiego do Tottenhamu został zaklepany już dawno temu. Jednak piłkarz w tym sezonie jeszcze reprezentuje barwy Udinese. Początki 20-latka na boiskach Serie A nie wyglądały najlepiej, lecz w pewnym momencie na dobre eksplodował jego talent. W trwających teraz rozgrywkach włoskiej ekstraklasy rozegrał 25 spotkań dla “Zebrette”, zdobywając trzy bramki oraz notując tyle samo asyst. Popularne “Koguty” zapłaciły za transfer wahadłowego 18 milionów euro.

Sprawdź także: Udinese stara się o brazylijskiego napastnika

Komentarze