Tuttosport: Boga blisko Napoli

Piłkarze Napoli
Piłkarze Napoli fot. Grzegorz Wajda

Według najnowszych doniesień włoskich mediów SSC Napoli jest blisko porozumienia z US Sassuolo w sprawie transferu Jeremiego Bogi. Suma transakcji ma zamknąć się w kwocie 40 milionów euro. W ramach rozliczenia do ekipy z regionu Emilia-Romania ma dołączyć Adam Ounas.

Czytaj dalej…

Od kilku miesięcy środki masowego przekazu na Półwyspie Apeniński podawały informacje, że skrzydłowy Zielono-czarnych może trafić do teamu południa Włoch. Zawodnik idealnie ma pasować do ustawienia Gennaro Gattuso, który stawia na schemat z czterema defensorami, trzema pomocnikami, dwoma skrzydłowymi i jednym napastnikiem.

Azzurri znaleźli sposób na pozyskanie 23-latka

Na przeszkodzie do finalizacji transferu miała stać suma odstępnego za piłkarza Neroverdich. Sassuolo oczekiwało 40 milionów euro za byłego zawodnika Chelsea FC. Tuttosport donosi natomiast, że klub z Kampanii ma zapłacić za piłkarza w gotówce 25 milionów euro, a także uzupełnić transakcję Algierczykiem Ounasem wycenianym na 15 milionów euro.

Przypomnijmy, że algierski zawodnik w ostatnim sezonie bronił barw OGC Nice, gdzie trafił na wypożyczenie. Ounas wcześniej łączony był z transferem do Lille OSC w ramach rozliczenia za Victora Osimhena, który zasilił szeregi Azzurrich za 70 milionów euro.

Komentarze