TuttoMercatoWeb: Dybala wkrótce z nowym kontraktem

Paulo Dybala
Paulo Dybala fot. Grzegorz Wajda

Najnowsze doniesienia włoskich mediów sugerują, że Paulo Dybala jest coraz bliżej parafowania nowej umowy z Juventusem FC. Dodajmy, że Argentyńczyk został ostatnio wybrany najlepszym piłkarzem sezonu 2019/2020.

Czytaj dalej…

Nie jest tajemnicą, że władze Starej Damy prowadzą rozmowy z napastnikiem urodzonym w Argentynie. TuttoMercaoWeb donosi na swoich łamach, że Juventus wkrótce ogłosi komunikat w sprawie nowej umowy Dybali, która ma obowiązywać do 2025 roku.

Dybala kluczem do sukcesu Starej Damy?

Argentyńczyk aktualnie dochodzi do siebie po kontuzji, której doznał w zeszłym miesiącu. Piłkarz swojego urazu doznał w trakcie potyczki z UC Sampdorią.

Wielu kibiców Bianconerich nie wyobraża sobie, aby Juve w Lidze Mistrzów przeciwko Olympique Lyon miało zagrać bez Dybali. Tymczasem popularny włoski serwis piłkarski donosi, że oficjalna informacja w sprawie nowego kontraktu reprezentanta Argentyny z klubem z Piemontu ma zostać ogłoszona po starciu z ekipą Rudiego Garcii.

Szykuje się solidna podwyżka

Dybala aktualnie inkasuje w turyńskim klubie ponad siedem milionów euro rocznie. W przypadku nowego kontraktu, który ma obowiązywać przez najbliższe pięć lat, apanaże piłkarza mają wzrosnąć.

Komentarze