Tudor: Jesteśmy gotowi na Sassuolo

Serie A
Serie A

Udinese Calcio do swojego dzisiejszego meczu z US Sassuolo w ramach włoskiej ekstraklasy przystąpi po porażce z Lazio Rzym w zaległym spotkaniu 25. kolejki Serie A. Mimo wszystko szkoleniowiec Zebr jest dobrej myśli przed meczem.

Czytaj dalej…

– Z tego, co widziałem na ostatnim treningu z udziałem moich piłkarzy, mogę powiedzieć, że jesteśmy gotowy na bitwę z Sassuolo – mówił Igor Tudor na konferencji prasowej cytowanej przez Football Italia.

– Nasz najbliższy rywal ma w swojej drużynie dobrych piłkarzy, którzy przede wszystkim tworzą zespół. Czeka nas zatem starcie z mocną ekipą, ale z drugiej strony zagramy na swoim stadionie, co może mieć kluczowe znaczenie dla rywalizacji – dodał.

Tudor odniósł się również do postawy Rodrigo de Paula, który w tym sezonie zdobył zaledwie trzy bramki, a w boju z Orłami z Rzymu nie wykorzystał rzutu karnego.

– Mogę powiedzieć, że Rodrigo ostatnio 10 razy podchodził do rzutów karnych na treningu i po wszystkich próbach piłka wylądowała w siatce. Jeśli będziemy mieć “11” w boju z Sassuolo, to na pewno on będzie ją wykonywał – zapowiedział Tudor.

Komentarze