Trzy kluby zainteresowane Dumfriesem

Denzel Dumfries
Denzel Dumfries PressFocus

Nie tylko nazwisko Skriniar spędza sen z powiek fanom klubu z czarno-niebieskiej części Mediolanu. Niewykluczone, że w najbliższej przyszłości Inter straci drugiego obrońcę. Zgodnie z doniesieniami La Gazzetta dello Sport Denzel Dumries wzbudza zainteresowanie trzech klubów z Premier League.

  • Denzel Dumfries może odejść z Interu
  • Holendrem interesują się trzy kluby z Anglii
  • Chętny będzie musiał zapłacić około 50 milionów euro

Inter straci dwóch obrońców?

Milan Skriniar niemal na pewno opuści Inter Mediolan i przeniesie się do Paris Saint-Germain. Klub może zmienić także Denzel Dumfries, który znalazł się na celowniku ekip z Premier League. La Gazzetta dello Sport twierdzi, że Holender to cel transferowy trzech ekip z Anglii – Chelsea, Manchesteru United i Newcastle. Jeżeli któryś z tych zespołów zamierza spróbować już teraz wyciągnąć ofensywnie usposobionego obrońcę z Giuseppe Meazza, będzie musiał przygotować ofertę wynoszącą między 40 a 50 milionów euro.

Na razie niewiele wskazuje na to, by Dumfries już w zimie mógł opuścić Mediolan. Wprawdzie pogłoski dotyczące jego transferu pojawiają się od kilku tygodni, jednak na razie do siedziby Interu nie wpłynęła żadna konkretna propozycja.

W tym sezonie 26-latek rozegrał łącznie 23 mecze w koszulce Interu, w których zdobył dwie bramki i zanotował trzy asysty. Na Mistrzostwach Świata były zawodnik PSV Eindhoven zaliczył pięć spotkań. Najlepszy w jego wykonaniu był pojedynek 1/8 finału z USA, w którym strzelił gola i zapisał na swoim koncie dwa ostatnie podania.

Komentarze